Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ruszył przetarg na przebudowę Letniej w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Ruszył przetarg na przebudowę Letniej w Wodzisławiu Śl.

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. ogłosił przetarg na przebudowę kolejnego odcinka ul. Letniej w Wodzisławiu Śl.

Zgodnie z planami zawartymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia do wykonania jest nowa nawierzchnia asfaltowa na 1777 m2, a także 728 mb krawężnika. W sumie przebudowa obejmie drogę na ogólnej długości 350 mb. Wykonawca będzie mieć termin na ukończenie inwestycji do 30 października.

Termin składania ofert upływa 7 lipca o godz. 10:00. Jeszcze tego samego dnia nastąpi otwarcie ofert.

Wartość przedsięwzięcia szacowana jest na ok. 300 tys. zł. Dwie trzecie tej kwoty będzie pochodzić z budżetu powiatu, a pozostała część ze środków miejskich pozostających w dyspozycji Rady Dzielnicy Radlin II.