Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rusza remont ul. Rydułtowskiej w Radlinie - Powiat Wodzisławski

Rusza remont ul. Rydułtowskiej w Radlinie

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl., w poniedziałek 21 sierpnia 2017 r. rozpoczyna się remont nawierzchni ul. Rydułtowskiej w Radlinie.

W ramach realizacji zadania na odcinku od granicy z Rydułtowami w kierunku centrum miasta zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni, przebudowane zostaną chodniki. Wykonane zostanie również umocnienie rowu odwadniającego oraz nowe oznakowanie.
Na czas prowadzenia robót jezdnia drogi powiatowej będzie zwężona, natomiast na jej odcinkach obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.
Za utrudnienia przepraszamy!