Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rozstrzygnięto konkurs w ramach akcji „Lato z PKS-em. Do 50% taniej” - Powiat Wodzisławski

Rozstrzygnięto konkurs w ramach akcji „Lato z PKS-em. Do 50% taniej”

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. w ramach prowadzonej podczas wakacji akcji „LATO z PKS-em. Do 50% taniej”,zorganizowało konkurs dla pasażerów podróżujących autobusami powiatowej komunikacji pasażerskiej obsługiwanej przez PKS w Raciborzu.

Wystarczyło zebrać pięć dowolnych biletów za przejazdy powiatowymi liniami autobusowymi i wymyślić hasło promujące komunikację autobusową. Prawidłowo wypełnione formularze wraz z dołączonymi biletami należało przysłać na adres Starostwa Powiatowego do 10 września.

Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę następujące kryteria: kreatywność, pomysłowość, oryginalność, chwytliwość i łatwość zapamiętywania hasła, postanowiła przyznać nagrodę pani Barbarze Błędowskiej, zamieszkałej w Rogowie za hasło: Cenisz komfort i wygodę, z PKS-em ruszaj w drogę.

Wczoraj pani Barbara w siedzibie Starostwa Powiatowego z rąk Wicestarosty Dariusza Prusa odebrała nagrodę.