Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Reggae Festiwal już w piątek! - Powiat Wodzisławski

Reggae Festiwal już w piątek!

W najbliższy piątek i sobotę Wodzisław Śląski stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. 28 i 29 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej zagrają: Bednarek, Tabu, Dubska, East West Rockers oraz Illbilly Hitec i inni. 14. Edycja Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi 2017 - Reggae Festiwalu zapowiada się wyjątkowo.

Tegoroczna edycja imprezy z pewnością spełni oczekiwania fanów tego typu muzyki. Atrakcyjni wykonawcy, widowiskowe koncerty, niezawodna publiczność i świetna atmosfera – to wszystko sprawi, że w dwa festiwalowe dni bawić będziemy się wyśmienicie. Po raz kolejny gorące rytmy rozbrzmiewać będą na stadionie miejskim, gdzie znajdzie się również druga scena sound systemowa ze strefą chill out na plaży. Dodatkowymi atrakcjami będą m.in. warsztaty bębniarskie czy stoisko z festiwalowymi gadżetami, a także strefa dla rodziców z dziećmi. Nie zabraknie też miejsca pod namiot. W dniach festiwalu na stadionie otwarty zostanie Punkt Informacji Turystycznej.

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile w Wodzisławiu Śląskim! Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Program:

• 28 lipca, piątek
  • 18:00 – Dr Love & Slaveah plus Goście
  • 20:00 – CHONABIBE
  • 21:30 – BEDNAREK
  • 23:00 – ILLIBILLY HITEC ft. LONGFINGAH (DE)
  • 00:30 – JOHNY ROCKERS

29 lipca, sobota

• 16:00 – ROOTS SOLDIERS
  • 17:15 – MISTAH LEGO
  • 18:30 – MAJESTIC
  • 20:00 – DUBSKA
  • 21:30 – TABU
  • 23:00 – EASTWEST ROCKERS
  • 00:30 – SPLENDID SOUND

Dodatkowo!
– Druga scena RiseUp Soundsystem (w piątek i sobotę od 17:00)
– Warsztaty bębniarskie z FOLIBA (w sobotę od godziny 15:00)
– Strefa chillout / plaża
– Srefa Food Trucks (również jedzenie wegetariańskie)
– Strefa dla rodziców z dziećmi – Family Space!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Źródło: Wodzisławskie Centrum Kultury