Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Recytujesz? Zgłoś się do powiatowych eliminacji 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego! - Powiat Wodzisławski

Wszystkich miłośników słowa, poezji, teatru i śpiewu zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Na zgłoszenia czekamy do 13 marca.

Powiatowe eliminacje Konkursu odbędą się 19 marca br. o godz. 9.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wojska Polskiego 16.

W Konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywają się w czterech kategoriach:
1.   Turniej recytatorski
2.   Turniej poezji śpiewanej
3.   Turniej teatrów jednego aktora
4.    „Wywiedzione ze słowa”.

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 13 marca (czwartek) o godz. 17.00. Karty uczestnika należy składać w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2 lub przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa).

Laureaci powiatowych eliminacji otrzymają nagrody rzeczowe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu, który znajduje się poniżej.
Serdecznie zapraszamy!

—————————