Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rajtuj z nami - zawody w skokach przez przeszkody - Powiat Wodzisławski

Rajtuj z nami – zawody w skokach przez przeszkody

Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego z Marklowic oraz działający przy PTTK Oddział Radlin Klub Jeździecki "Na Górce" w Marklowicach serdecznie zapraszają na Śląski Festiwal Jeździecki "Rajtuj z Nami", który odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 września.

Zawody odbędą się w Marklowicach na terenie Ośrodka Szkolenia Jeździeckiego „Na Górce” przy ul. Porzeczkowej 18. Początek o godz. 10:00. W programie m.in. regionalne i towarzyskie zawody jeździeckie komentowane w śląskiej godce, występ artystów z Kapeli im. Józefa Poloka, oprowadzanie na kucach i koniach oraz loteria z nagrodami dla widzów. Uczestnicy będą mogli też spróbować tradycyjnych dań śląskiej kuchni, a także dokonać zakupów w sklepie jeździeckim.

Osoby zainteresowane startem w zawodach mogą dokonać zgłoszenia na stronie www.zawodykonne.com. Więcej informacji udziela p. Katarzyna Nagrodzka, tel. 535 781 807 lub biuro@stajnia.eu.

Honorowy patronat nad imprezą objął starosta Ireneusz Serwotka.