POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 

Strona startowa Czas wolny

Radlin: SILESIA SAMURAI

W dniach 25 – 26 marca b.r., w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie, odbędzie się niesamowite widowisko wschodnich sztuk walki. Związek Sportowy Nowoczesnych Sztuk Walki już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki SILESIA SAMURAI.

SILESIA SAMURAI to uznana już w Polsce marka. To nie tylko kolejne zawody sportowe, ale święto dla wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki. Mistrzostwa SIELSIA SAMURAI umożliwiają przedstawicielom różnych styli (karate, taekwondo, kickboxing, kung-fu itp.) wspólną rywalizację w aż jedenastu innowacyjnych i nowoczesnych konkurencjach sztuk walki. Są to m.in. walki przerywane, light contact, nowa formuła MFR Fighting, sceny walki w parach, formy do muzyki z bronią, techniki specjalne rozbić, a także najbardziej widowiskowa konkurencja – bitwa na triki, czyli pojedynek dwóch zawodników wykonujących naprzemiennie przeróżne kombinacje technik walki i akrobacji.

Cała impreza niezwykle ciekawa, a sama ceremonia otwarcia bardzo efektowna. Wszystko w klimacie śląskiej gościnności, zaś dzięki wsparciu Urzędu Miasta Radlin, wstęp na imprezę jest bezpłatny.