Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: Seminarium. Jak mózg ogląda reklamę? - Powiat Wodzisławski

Radlin: Seminarium. Jak mózg ogląda reklamę?

27 września godz. 18.30 Forum Firm zaprasza przedsiębiorców do udziału w seminarium pt.: Jak mózg ogląda reklamę?, które odbędzie się w Hostelu de lux Lena Perła w Marklowicach

Prelegent:
Dr Jacek Francikowski doktor w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Ekotoksykologii na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ. Popularyzator nauki. Polem jego zainteresowań są fizjologia człowieka i owadów, neurobiologia, etologia, ewolucjonizm, historia i filozofia nauki. Współpracuje z Pałacem Młodzieży w Katowicach, założyciel Akademii Młodych Biologów „Lykeion”. Od 2010 roku organizator Tygodnia Mózgu w Katowicach, a od 2012 współorganizator Ogólnokrajowej Konferencji Arthropod. Współpracownik Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego, w ramach którego organizuje i prowadzi zajęcia dla szkół. Laureat Wyróżnienia JM Rektora UŚ za działalność naukową i społeczną.

Miejsce:  Leśna Perla Hostel de lux  Marklowice, ul. Wiosny Ludów 113 ( 300m od Leśnej Perły w stronę Marklowic)

Zgłoszenie udziału: 32 4590 257 lub 505130 996, e-mail: forum@radlin.pl