Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: Koncert Kuby Michalskiego w Bibliotece - Powiat Wodzisławski

Radlin: Koncert Kuby Michalskiego w Bibliotece

Zapraszamy na koncert, na którym usłyszą Państwo znane utwory wielkich polskich poetów z muzyką Kuby Michalskiego. Wiersze poważne i humorystyczne, liryczne i patetyczne, patriotyczne i miłosne, czyli to co najpiękniejsze w naszej literaturze, we wszystkich jej barwach i odcieniach. Na okrasę kilka ballad Leonarda Cohena.

KONCERT ACH – POEZJA !
CZYLI ŚPIEWANY KANON POEZJI POLSKIEJ
Kochanowski, Mickiewicz, Norwid, Tetmajer, Staff, Leśmian, Tuwim, Herbert…

WTOREK, 9 MAJA 2017, godz. 17.00 MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w RADLINIE, ul. Orkana 5

WSTĘP WOLNY

Kuba Michalski komponuje muzykę do wierszy znanych poetów i do tekstów własnych. Występuje również z interpretacjami piosenek Leonarda Cohena i Jacka Kaczmarskiego. Nagrał pięć płyt z zespołem „Cotton Cat” i cztery albumy solowe. Niedawno ukazała się jego najnowsza płyta „Ach-poezja!”, którą będzie można nabyć po koncercie.