Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy o trwającym konkursie "LATO z PKS-em" - Powiat Wodzisławski

Przypominamy o trwającym konkursie „LATO z PKS-em”

Wymyśl hasło promujące powiatową komunikację autobusową i wygraj atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

18 czerwca, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. ogłosiło akcję promocyjną, pt.: „Lato z PKS-em” , w ramach której wprowadzono tańsze bilety na przejazd autobusami powiatowej komunikacji pasażerskiej obsługiwanej przez PKS w Raciborzu. Od początku lata pasażerowie mogą korzystać z dużych zniżek na wszystkich dziewięciu liniach autobusowych. Na ośmiu z nich ceny biletów spadły nawet o 50%.

Specjalnie z okazji wakacji Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. zorganizowało konkurs dla pasażerów. Wystarczy zebrać pięć dowolnych biletów za przejazdy powiatowymi liniami autobusowymi i wymyślić hasło promujące komunikację autobusową. Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie 3 propozycje. Oceny zgłoszonych haseł promocyjnych dokona powołana przez Starostę Powiatu Wodzisławskiego komisja, która wyłoni ze zgłoszonych projektów trzy najlepsze pomysły.

Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 500 zł, w tym bilet miesięczny na dowolny miesiąc na linie powiatowych przewozów pasażerskich obsługiwanych przez PKS w Raciborzu.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 10 września 2012 r. (decyduje data wpływu do siedziby Organizatora).

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.