Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przychodnia w Radlinie w nowej odsłonie - Powiat Wodzisławski

Przychodnia w Radlinie w nowej odsłonie

Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim zakończył termomodernizację budynku ośrodka zdrowia w Radlinie przy ul. Orkana 8.

W ramach inwestycji dokonano częściowej wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, wykonano ocieplenie stropów oraz ścian zewnętrznych, zmodernizowano pomieszczenia wymiennikowni ciepła, a także przebudowano instalację centralnego ogrzewania. Przy okazji z elewacji obiektu usunięto tablice informacyjne i reklamy, które przeniesiono na konstrukcję wolnostojącą. Dzięki temu zabiegowi obiekt jest nie tylko bardziej ekologiczny, ale też i bardziej estetyczny.

Koszt zadania zamknął się w kwocie nieco ponad 387 tys. zł i w całości został poniesiony z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.

Ośrodek przed termomodernizacją (widok z Google Maps Streetview):

I po termomodernizacji: