Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już jutro I Powiatowe Manewry w Udzielaniu Pierwszej Pomocy - Powiat Wodzisławski

Już jutro I Powiatowe Manewry w Udzielaniu Pierwszej Pomocy

I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śl. oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śl. zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów na I Powiatowe Manewry Pierwszej Pomocy, które już w najbliższy wtorek odbędą się w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza"

Zawody odbędą się w ramach Szkolnego Dnia Sportu 14 czerwca 2016 r. o godz. 10.00. W programie m.in. pokazy czynności ratowniczych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem uczniów i strażaków, międzyklasowe rozgrywki sportowe uczniów I LO, pyszna grochówka i ciasto domowego wypieku
Impreza jest  połączona z akcją charytatywną na rzecz Martyny – absolwentki I LO, która walczy z chorobą nowotworową.

Plan sytuacyjny ćwiczeń:

mapka_manewryTabela startów:

tabela_startow

Honorowy patronat nad Manewrami objęli: senator RP Adam Gawęda oraz starosta wodzisławski Ireneusz Serwotka.