Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przebudowa ul. 1 Maja w Skrzyszowie na półmetku - Powiat Wodzisławski

Przebudowa ul. 1 Maja w Skrzyszowie na półmetku

Trwa przebudowa kolejnego odcinka ul. 1 Maja w Skrzyszowie. Na remontowanym fragmencie obowiązuje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Inwestycja odbywa się w ramach współpracy Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śl. z gminą Godów, które finansują ją po połowie. W tym roku chodzi o ponad 770 tys. zł. W zeszłym roku z budżetu powiatu wodzisławskiego na modernizację tej drogi wydano ponad pół miliona złotych.

W ramach obecnie prowadzonych robót gruntownie przebudowany zostanie kolejny odcinek ok. 350 mb. jezdni i chodników oraz wpusty uliczne i zatoka autobusowa.

Wykonawcą inwestycji jest firma „Transkom” z Ujazdu. Na wykonanie zadania ma czas do końca września. W czasie przebudowy na remontowanym odcinku obowiązuje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.