Strona startowa Projekty UE i inne

Różnorodność jednoczy – razem dla Europy

Projekt „Różnorodność jednoczy- razem dla Europy” to tytuł projektu realizowanego w ramach programu – Europa dla Obywateli, w okresie od 13 września 2015 do 31 lipca 2017.

Lider: Powiat Recklinghausen- Republika Federalna Niemiec
Partnerzy: Powiat Wodzisławski- Rzeczpospolita Polska, Powiat Sörmland- Królestwo Szwecji,  Powiat Jelgava- Republika Łotewska
Całkowita wartość projektu: 147 500,00 euro

Logo_überarbeitet_2_Sterne_gefüllt