Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Profesor Krzysztof Ziaja będzie szkolił lekarzy - Powiat Wodzisławski

Profesor Krzysztof Ziaja będzie szkolił lekarzy

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Ziaja rozpoczął współpracę z Powiatowym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Zajmie się koordynacją szkoleń personelu medycznego szpitala. Dzięki temu możliwy będzie rozwój usług medycznych z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Profesor Krzysztof Ziaja jest światowej sławy specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz angiologii. Jego wiedza i doświadczenie daje gwarancję udzielania świadczeń medycznych na najwyższym poziomie oraz umożliwi mieszkańcom powiatu wodzisławskiego dostęp do specjalistycznych świadczeń medycznych.

Profesora witała dyrekcja PPZOZ wraz ze starostą wodzisławskim Ireneuszem Serwotką i przewodniczącym rady powiatu Eugeniuszem Walą.