Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Galeria zdjęć

Prezydent RP odwiedził nasz powiat!

Wczoraj w powiecie wodzisławskim na zaproszenie starosty Ireneusza Serwotki gościliśmy Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Głowa państwa m.in. złożyła kwiaty pod pomnikiem Powstańców Śląskich oraz tablicą upamiętniającą mieszkańców ziemi wodzisławskiej, którzy zginęli w walce o wolność i niepodległość oraz w obozach koncentracyjnych.

Prezydent Andrzeja Duda spotkał się też w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. z parlamentarzystami oraz samorządowcami. Punktualnie o godz. 17:00 na wodzisławskim Rynku w asyście m.in. ministra z Kancelarii Prezydenta Wojciecha Kolarskiego, parlamentarzystów, Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka, władz powiatu oraz gmin spotkał się z mieszkańcami miasta i powiatu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.