Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi powiat wodzisławski! - Powiat Wodzisławski

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi powiat wodzisławski!

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda na zaproszenie Starosty Wodzisławskiego Ireneusza Serwotki odwiedzi powiat wodzisławski 9 października.

Prezydent RP Andrzej Duda w poniedziałkowe popołudnie złoży wieniec pod pomnikiem Powstańców Śląskich (obok Rynku w Wodzisławiu Śląskim) oraz wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą mieszkańców ziemi wodzisławskiej, którzy zginęli  w walce o wolność i niepodległość, a także w obozach koncentracyjnych.

W programie wizyty przewidziane jest m.in. bezpośrednie spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami na wodzisławskim Rynku o godz. 17.00.

W imieniu Starosty Wodzisławskiego mieszkańców powiatu serdecznie na to spotkanie zapraszamy!