Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pracownicy pralni na Dzień Kobiet rozdawali kwiaty - Powiat Wodzisławski

Pracownicy pralni na Dzień Kobiet rozdawali kwiaty

Męska część kadry Zakładu Aktywności Zawodowej w Wodzisławiu Śląskim – podobnie jak w latach ubiegłych – także w tym roku nie zapomniała o święcie kobiet i wraz z dyrektorem Dezyderiuszem Szwagrzakiem 8 marca obdarowywała panie własnoręcznie ozdobionymi kwiatami.

W pierwszej kolejności z ogromnym koszem róż i tulipanów panowie udali się do szpitala w Wodzisławiu Śl., aby obdarować pacjentki oraz personel. Następnie przeszli na wodzisławski rynek, gdzie napotkanym paniom wręczali kwiatki wraz z życzeniami. Ten miły gest wywołał uśmiech na twarzach wielu kobiet, a nietypowa akcja promocyjna zakładu usług pralniczych, którego większość kadry stanowią osoby niepełnosprawne, przyniosła wiele radości również samym obdarowującym. Oczywiście pracownicy ZAZu nie zapomnieli również o swoich koleżankach z pracy.

Zobacz galerię: