Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pracodawco! Pracowniku! Sprawdźcie swoje perspektywy! - Powiat Wodzisławski

Pracodawco! Pracowniku! Sprawdźcie swoje perspektywy!

„Nowe perspektywy rozwoju dla pracodawców i pracowników w oparciu o środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego” to tytuł konferencji organizowanej przez wodzisławski Powiatowy Urząd Pracy.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia o godz. 11.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92 w Wodzisławiu Śląskim. W jej trakcie będzie można dowiedzieć się między innymi co to jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy, jakie działania mogą być sfinansowane w firmie, kto może ubiegać się o środki z KFS i jak otrzymać dofinansowanie.

Poruszony zostanie także temat skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników w firmie, możliwości doradztwa w tym zakresie ze stronu urzędu, a także znaczenie PR i marketingu w rozwoju firmy.