Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Poznaj wyniki trzeciego turnieju eliminacyjnego siatkówki plażowej - Powiat Wodzisławski

Poznaj wyniki trzeciego turnieju eliminacyjnego siatkówki plażowej

Za nami trzeci turniej eliminacyjny siatkówki plażowej w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2013 r.”, organizowany przez Siatkarski Klub „Górnik Radlin” i współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego.

Wyniki trzeciego turnieju eliminacyjnego:

1. Druchniak Dawid / Heliosz Michał
2. Grzywacz Patryk / Harazim Damian
3. Rauza Kamil / Olszewski Dawid
4. Czepczor Łukasz / Kulik Dawid
5 – 6. Porwoł Robert / Michel Maciej
Dzido Paweł / Dzido Robert
7 – 8. Farana Łukasz / Kowalski Krzysztof
Tyc Adam / Kuczaty Michał
9 – 10. Krakowczyk Aleksandra / Szymańska Katarzyna
Piecha Jacek / Wodecki Klaudiusz

W finale Mistrzostw Regionu, który odbędzie się  w niedzielę 18 sierpnia na Balatonie, spotka się 7 najlepszych zespołów, wyłonionych na podstawie sumy zdobytych punktów po trzech turniejach eliminacyjnych oraz 1 para reprezentująca organizatora turnieju finałowego (tzw. „dzika karta”).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.