Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Wodzisławiu Śl. zmienia siedzibę i godziny pracy - Powiat Wodzisławski

Przypominamy, że Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Wodzisławiu Śląskim 23 kwietnia 2015 r. zmienia swoją siedzibę. Zmieniają się także godziny pracy Punktu Informacyjnego, działającego w ramach Zespołu.

Obecnie z usług Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności można korzystać w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Wałowej 30. Od czwartku, 23 kwietnia, Zespół będzie funkcjonować na parterze budynku Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92 a (tuż obok Wydziału Komunikacji i Transportu – w pomieszczeniach po byłych Warsztatach Terapii Zajęciowej). Budynek ten pozbawiony jest barier architektonicznych, dlatego też osoby niepełnosprawne będą mogły z dużą swobodą korzystać ze świadczonych usług. Dzięki przeprowadzce Zespół zyska dodatkowe pomieszczenia, co sprawi, że poprawią się warunki lokalowe obsługi klientów oraz przeprowadzania badań lekarskich.

Po zmianie lokalizacji Punkt Informacyjny Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności  będzie czynny w następujących godzinach:

• poniedziałek, wtorek, środa od 8:00 do 15:00
  • czwartek od 8:00 do 17:00
  • piątek od 8:00 do 13:00

UWAGA!

W starych pomieszczeniach przy ul. Wałowej pracownicy Zespołu będą dyżurować do całkowitego zakończenia przeprowadzki. Natomiast od czwartku, 23 kwietnia, dla klientów dostępny będzie nowy numer telefonu: 32 412 09 67.