Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Powiatowy Rzecznik Konsumentów spotka się z uczestnikami festiwalu - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Rzecznik Konsumentów spotka się z uczestnikami festiwalu

7-9 grudnia w kinie PEGAZ działającym przy Wodzisławskim Centrum Kultury otwarty zostanie Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS.

„Prawa Człowieka w Filmie” to jeden z dwóch największych na świecie festiwali filmowych poświęconych prawom człowieka, od 12 lat konsekwentnie popularyzujący filmy dokumentalne wśród polskiej publiczności. W ciągu trzech festiwalowych dni widzowie będą mieli okazję obejrzeć 10 filmów z całego świata, w których zaangażowanie na rzecz praw jednostki łączy się ze sztuką filmową.

Festiwal rozpocznie spotkanie z Dariuszem Kalembą , Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów, który opowie o swojej pracy, o naszych prawach i możliwościach, z których – jako konsumenci – możemy korzystać.

Na zakończenie drugiego dnia do wspólnej zabawy zachęci bluesowo-rockowy zespół Nostalgic, w skład którego wchodzą: Artur Czech, Kamil Czubak, Jarosław Kowalczyk, Michał Ptaszyński i Łukasz Obiegły.

Całości towarzyszyć będzie wystawa fotografii lokalnych twórców. Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest BEZPŁATNY.

Program festiwalu – tutaj
Plakat – pobierz