godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Warto wiedzieć

Powiatowy Festiwal Piosenki "Europa da się lubić"

Powiatowy Festiwal Piosenki „Europa da się lubić” odbędzie się 12 kwietnia 2011 roku w auli Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. przy ul Szkolnej 1 w godzinach od 9.00 – 15.00. Zapraszamy uczestników: godz. 9.00 - szkoły ponadgimnazjalne, godz. 12.00 - osoby dorosłe, godz. 13.00 - gimnazjaliści.

Wyniki festiwalu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.powiatwodzislawski.pl najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011r.
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2011r. w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 12.00 podczas Gali VII Powiatowej Frankofonii i II Powiatowej Italiady.

Celem Festiwalu jest:
a) prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczestników,
b) popularyzacja nauki języków obcych poprzez formę piosenki,
c) promowanie aktywności twórczej wśród mieszkańców powiatu.

Powiatowa Komunikacja Autobusowa - Nowy rozkład jazdy PKS (od 27 czerwca 2016 r.) Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

wiesci maj

Nr 4/2016 maj

W numerze m.in.: o wizycie radnych w nowych Nieboczowach, ekodotacjach na likwidację azbestu, remoncie ulicy Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. i Karola Miarki w Pszowie oraz relacja z wizyty w powiecie tczewskim.

Materiały wideo

lider fot. Gawęda

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Maj 2016

W majowym odcinku m.in. relacje z zakończenia roku szkolnego klas maturalnych, gali Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, gali z wręczenia nagród w dziedzinie kultury i sportu czy międzynarodowego seminarium dotyczącego osób niepełnosprawnych.

Galerie zdjęć

Gala konkursów zawodowych 2016