godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Warto wiedzieć

Powiatowy Festiwal Piosenki "Europa da się lubić"

Powiatowy Festiwal Piosenki „Europa da się lubić” odbędzie się 12 kwietnia 2011 roku w auli Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. przy ul Szkolnej 1 w godzinach od 9.00 – 15.00. Zapraszamy uczestników: godz. 9.00 - szkoły ponadgimnazjalne, godz. 12.00 - osoby dorosłe, godz. 13.00 - gimnazjaliści.

Wyniki festiwalu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.powiatwodzislawski.pl najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011r.
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2011r. w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 12.00 podczas Gali VII Powiatowej Frankofonii i II Powiatowej Italiady.

Celem Festiwalu jest:
a) prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczestników,
b) popularyzacja nauki języków obcych poprzez formę piosenki,
c) promowanie aktywności twórczej wśród mieszkańców powiatu.

Przyjedź, poznaj, pokochaj. Film promujący Powiat Wodzisławski. Zachęcamy zatem do pobierania i udostępniania. Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Numer 8/2016 październik

W numerze m.in. o pierwszym pokoju zagadek w powiecie, o projekcie, w ramach którego uczniowie PCKZiU będą kontrolować roboty NAO, a także relacja z Mistrzostw o Puchar Starosty Wodzisławskiego w pływaniu i podsumowanie dziesięciu lat działalności Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Materiały wideo

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Październik 2016

W programie m.in. o Ogólnopolskim Tygodniu Kariery i Targach Pracy w powiecie wodzisławskim, o nowych karetkach dla szpitali, a także relacja z uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela i podsumowanie Festiwalu Kryminału. Zachęcamy do obejrzenia!

Galerie zdjęć

Uczniowie wodzisławskiej Budowlanki szlifowali swoje umiejętności we Frankfurcie