godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Strona startowa Aktualności i wydarzenia, Warto wiedzieć

Powiatowy Festiwal Piosenki "Europa da się lubić"

Powiatowy Festiwal Piosenki „Europa da się lubić” odbędzie się 12 kwietnia 2011 roku w auli Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. przy ul Szkolnej 1 w godzinach od 9.00 – 15.00. Zapraszamy uczestników: godz. 9.00 - szkoły ponadgimnazjalne, godz. 12.00 - osoby dorosłe, godz. 13.00 - gimnazjaliści.

Wyniki festiwalu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.powiatwodzislawski.pl najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011r.
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2011r. w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 12.00 podczas Gali VII Powiatowej Frankofonii i II Powiatowej Italiady.

Celem Festiwalu jest:
a) prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczestników,
b) popularyzacja nauki języków obcych poprzez formę piosenki,
c) promowanie aktywności twórczej wśród mieszkańców powiatu.

Nabór do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

WIEŚCI SIERPIEŃ

Numer 6/2016 sierpień

W numerze m.in.: wywiad z nowym Sekretarzem Powiatu Wodzisławskiego, artykuł o wycinaniu drzew i krzewów na własnej posesji, zasady wydawania indywidualnych tablicach rejestracyjnych czy porady w przypadku reklamacji usług turystycznych.

Materiały wideo

tvtwywiad

„Po godzinach”. Katarzyna Zollner – Solowska dla TVT

O zbliżającej się reformie systemu oświaty w Polsce oraz o współpracy szkół z pracodawcami w rozmowie z Kingą Kuczek z Telewizji TVT zastępca naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Katarzyna Zoellner - Solowska...