Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Podziel się mocą swojej krwi - Powiat Wodzisławski

Podziel się mocą swojej krwi

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Pszowie zachęca mieszkańców regionu do oddawania krwi. Honorowy patronat nad akcją objął starosta Ireneusz Serwotka.

Akcja odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia, na parkingu przed marketami Inter- i BricoMarche w Wodzisławiu Śl. przy ul. Armii Krajowej w godz. od 9:00 do 13:30. Wszyscy, którzy oddadzą krew podczas jubileuszowej, bo dziesiątej edycji zbiórki krwi, otrzymają drobny upominek w postaci breloczka pierwszej pomocy z rękawiczkami nitrylowymi i maseczką do sztucznego oddychania. Dodatkowo odbędzie się też losowanie nagród.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji! Więcej informacji na plakacie.