Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Podsumowano konkurs "Górnicze tradycje ziemi wodzisławskiej" - Powiat Wodzisławski

Podsumowano konkurs „Górnicze tradycje ziemi wodzisławskiej”

Za nami kolejna edycja powiatowego konkursu plastycznego „Górnicze tradycje ziemi wodzisławskiej” zorganizowanego wspólnie przez Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl.

Podczas spotkania podsumowującego konkurs, które odbyło się 25 stycznia w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego, autorom najlepszych prac wręczone zostały dyplomy oraz nagrody:

• w kategorii klas IV:
    pierwsze miejsce – Wojciech Nieszczensny – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wodzisławiu Śl.,
    drugie miejsce – Natalia Noczenska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie,
    trzecie miejsce – Julia Szczepanek – Zespół Szkół w Rydułtowach;
  • w kategorii klas V:
    pierwsze miejsce – Nikola Pająk – Zespół Szkół Skrzyszów,
    drugie miejsce – Wiktoria Gołdyn – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śl.,
    trzecie miejsce – Krzysztof Szmelich – Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie;
  • w kategorii klas VI:
    pierwsze miejsce – Nikola Kotowska –  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śl.,
    drugie miejsce – Kaja Materzok – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wodzisławiu Śl.,
    trzecie miejsce – Mateusz Kubicz – Szkoła Podstawowa nr 28 w Wodzisławiu Śl.,
    wyróżnienie: Angelika Krentusz  – Szkoła Podstawowa w Gołkowicach.

Serdecznie gratulujmy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom i ich opiekunom. Zapraszamy też już dziś na kolejną edycję powiatowego konkursu plastycznego „Górnicze tradycje ziemi wodzisławskiej”.