Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ciąg dalszy remontu ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. przed nami - Powiat Wodzisławski

Ciąg dalszy remontu ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. przed nami

W piątek podpisano umowę w sprawie remontu kolejnego odcinka ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl.

Inwestycja będzie polegała na wymianie nawierzchni,  przebudowie chodnika i zatok autobusowych. Wykonawcą prac jest wyłonione w przetargu konsorcjum firm Zakład Betoniarski S.C. Renata Kłosek, Danuta Porwoł. Wartość przedsięwzięcia to 0,55 mln zł. Prace zostaną rozpoczęte 15 czerwca. W imieniu Powiatu umowę podpisał członek zarządu powiatu Leszek Bizoń.

Jak zapewnia Powiatowy Zarząd Dróg, zostaną dołożone starania, aby prace na ul. Radlińskiej były skorelowane z robotami wykonywanymi na ul. Matuszczyka w taki sposób, aby uciążliwości wynikające z realizacji zadania w jak najmniejszym stopniu powodowały utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego. Niemniej jednak ze względu na ograniczenia czasowe oraz kumulację robót utrudnienia w ruchu są nieuniknione, za które przepraszamy.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 sierpnia.