Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Planujesz otworzyć firmę? Przyjdź na szkolenie - Powiat Wodzisławski

Planujesz otworzyć firmę? Przyjdź na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza na spotkanie organizowane dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 29 maja 2015 r., w godz. 10.00- 13.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92 w Wodzisławiu Śląskim (obok Wydziału Komunikacji i Taransportu). W programie m.in. prelekcje dotyczące skutecznego prowadzenia działalności oraz zawierania transakcji handlowych, etapów zakładania działalności gospodarczej, podstawowych zagadnień podatkowych, a także ubezpieczeń społecznych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie udziału telefonicznie pod nr 32 459 29 55/56 lub osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim pok. 220 w godz. od 7.30-14.30.