Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PKS w związku z remontem ul. Komuny Paryskiej w Jastrzębiu-Zdroju zawiesza kursy - Powiat Wodzisławski

W związku z remontem ulicy Komuny Paryskiej w Jastrzębiu-Zdroju, który trwa od poniedziałku (25.08.) z dniem 1 września na czas robót drogowych skorygowany zostanie rozkład jazdy w powiatowej komunikacji autobusowej na linii nr 7.

Autobus relacji Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Zdrój przez Turzę Śl., Krostoszowice, Skrzyszów i Szotkowice odjazd z dworca autobusowego przy ,,Karuzeli’’o 8.20 zostanie odwołany. Natomiast kurs o 11.45 skończy trasę w Skrzyszowie na przystanku przy strefie gospodarczej. Odwołany zostanie także autobus powrotny o 14.05 na odcinku od Jastrzębia do Skrzyszowa. Będzie on kursował jedynie z przystanku w Skrzyszowie w kierunku Wodzisławia – odjazd ze strefy o godzinie 14.28.

Urząd miasta w Jastrzębiu-Zdroju zapowiada, że prace potrwają do końca października i wtedy przywrócony zostanie zaplanowany rozkład jazdy.