Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Piotrowicka zamknięta. Kursy PKS-u w Skrbeńsku zawieszone - Powiat Wodzisławski

Piotrowicka zamknięta. Kursy PKS-u w Skrbeńsku zawieszone

12 lipca zostanie zamknięta dla ruchu ulica Piotrowicka w Skrbeńsku na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Poprzecznej. Trwa tam przebudowa drogi i budowa chodników. […]

logo powiatu

12 lipca zostanie zamknięta dla ruchu ulica Piotrowicka w Skrbeńsku na odcinku od ulicy Zielonej do ulicy Poprzecznej. Trwa tam przebudowa drogi i budowa chodników. Z Gołkowic do granicy państwa z Republiką Czeską będzie można dojechać ulicami Graniczną i Poprzeczną a następnie skręcić w lewo w świeżo wyremontowany fragment ulicy Piotrowickiej. Niestety w związku z remontem czasowo zawieszone zostaną w Skrbeńsku kursy autobusów PKS. Autobusy linii 36 z Wodzisławia do Jastrzębia-Zdroju nie będą obsługiwać przystanków także na ulicach Poprzecznej i Granicznej. Pasażerowie powinni skorzystać z przystanków: Gołkowice 1 Maja Pietrasz i Gołkowice 1 Maja Żabków. Godziny odjazdów nie zmienią się. Prace potrwają najpóźniej do 31 lipca.