Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pasażerowie mogą zgłaszać uwagi do rozkładów jazdy - Powiat Wodzisławski

Pasażerowie mogą zgłaszać uwagi do rozkładów jazdy

Przypominamy, że do 6 maja pasażerowie powiatowych przewozów pasażerskich mogą zgłaszać swoje uwagi do rozkładów jazdy na 9 liniach autobusowych.

30 czerwca zostanie zaktualizowany rozkład jazdy autobusów w przewozach, dla których organizatorem jest Powiat Wodzisławski.  W celu usprawnienia komunikacji i dostosowania rozkładów jazdy do potrzeb mieszkańców powiatu, pasażerowie mogą zgłaszać wszelkie sugestie, potrzeby i uwagi dotyczące np. godzin odjazdów czy skomunikowania linii do obecnie obowiązujących rozkładów jazdy.

Propozycje zmian należy przesyłać na adres e-mail: autobusy@powiatwodzislawski.pdo dnia 6 maja. Wszystkie wnioski zostaną szczegółowo przeanalizowane pod kątem możliwości uwzględnienia zawartych w nich uwag i postulatów. Każda realna i zasadna propozycja, która ułatwi podróżowanie większej ilości osób zostanie wprowadzona do nowego rozkładu jazdy.

Rozkład jazdy znajduje się TUTAJ oraz na stronie PKS Racibórz www.pksraciborz.pl