Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już dziś rusza olimpiada osób niepełnosprawnych – przyjdź i kibicuj z nami! - Powiat Wodzisławski

Już dziś rusza olimpiada osób niepełnosprawnych – przyjdź i kibicuj z nami!

Zapraszamy do wzięcia udziału w XII Powiatowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się już dziś na obiekcie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92.

Zmagania olimpijskie organizowane są dla osób niepełnosprawnych – dzieci, młodzieży i  dorosłych.

Olimpiada osób niepełnosprawnych organizowana jest cyklicznie od 2003 r. i na stałe wpisała się do kalendarza imprez Powiatu Wodzisławskiego. Jej celem  jest integracja społeczna osób niepełnosprawnych przebiegająca w duchu zdrowej rywalizacji sportowej. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 200 osób niepełnosprawnych, które uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania!

Regulamin – POBIERZ
Plakat – ZOBACZ