Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogłoszono otwarty konkurs na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków - Powiat Wodzisławski

Celem konkursu jest wsparcie działań właścicieli lub posiadaczy zabytków dla ochrony i zachowania dziedzictwa kulturowego województwa śląskiego.

O dotacje starać się mogą właściciele lub posiadacze zabytku znajdującego się na terenie województwa i wpisanego do rejestru zabytków, z wyłączeniem zabytków w posiadaniu jednostek organizacyjnych zaliczanych do sektora finansów publicznych.

W tym roku zgłoszenia przyjmowane będą w 2 terminach:

* I nabór – do 20 lutego 2012 r. do godz. 15:00,
* II nabór – do 30 czerwca 2012 r. do godz. 15:00.

Oferty należy wysyłać na adres: Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach (ul. Ligonia 7, 40-036 Katowice) lub składać w sekretariacie w godzinach 8:00-15:00.

Więcej informacji – tutaj