Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na zadania zlecone z zakresu rehabilitacji społecznej - Powiat Wodzisławski

Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach ogłasza otwarty nabór do zadania „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH’’ - zadania zlecane z zakresu rehabilitacji społecznej – konkurs.

Zadanie finansowane jest ze środków PFRON przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.

Termin realizacji zadania: od 20 lipca do 10 września 2014 r.

Celem zadania jest:

1.Zwiększenie samodzielności 20 osób z niepełnosprawnością  zamieszkujących Powiat Wodzisławski.
2.Wsparcie działań integracyjnych prowadzonych na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego

Adresatami zadania będą osoby z niepełnosprawnością  (20osób), oraz ich opiekunowie (20 osób) z terenu Powiatu Wodzisławskiego

Warunkiem zgłoszenia uczestnictwa w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności (do 16 r.ż.) lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (po 16 r.ż.) jak również zamieszkanie na terenie Powiatu Wodzisławskiego.

Przyjmowanie zgłoszeń oraz udzielanie szczegółowych informacji  pod nr tel.32 4579739 lub 660 914 752.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy wg kolejności zgłoszeń.