Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dzisiaj mija termin składania prac w konkursie fotograficznym - Powiat Wodzisławski

Dzisiaj mija termin składania prac w konkursie fotograficznym

Informujemy, że termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny, którego tematem jest „RÓŻNORODNOŚĆ KRAJOBRAZOWA I KULTUROWA POWIATU WODZISŁAWSKIEGO” został wydłużony do 15 września.

Konkurs ma na celu odkrywanie, promowanie i popularyzowanie piękna przyrody, niepowtarzalności środowiska przyrodniczego i krajobrazów, rozbudzanie chęci poznawania najbliższego otoczenia i umiejętności docenienia jego malowniczego charakteru, a także poznanie dziejów i różnorodności kulturowej naszego powiatu. Zdjęcia powinny ukazywać piękno i bogactwo naturalne oraz miejsca przyrodnicze i turystycznie atrakcyjne.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu wodzisławskiego, bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 3 fotografie własnego autorstwa.

Zdjęcia wraz z płytą CD/DVD oraz formularzem zgłoszeniowym należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny” w nieprzekraczalnym terminie – do 15 września 2015 r.
Dla autorów najciekawszych zdjęć przewidziane są nagrody pieniężne:

• I miejsce – nagroda pieniężna do 1000 zł
  • II miejsce – nagroda pieniężna do 700 zł
  • III miejsce – nagroda pieniężna do 300 zł

• Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu – POBIERZ
  • Karta zgłoszenia dla osoby pełnoletniej – POBIERZ
  • Karta zgłoszenia dla osoby niepełnoletniej – POBIERZ
  • Plakat – POBIERZ

Weź udział w konkursie i pokaż piękno przyrody powiatu wodzisławskiego! Serdecznie zapraszamy!