Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Odkryj skarby architektury powiatu i wygraj nagrody - Powiat Wodzisławski

Odkryj skarby architektury powiatu i wygraj nagrody

Jeszcze tylko do końca września trwa Powiatowy Konkurs Fotograficzny poświęcony „SKARBOM ARCHITEKTURY POWIATU WODZISŁAWSKIEGO”. Zachęcamy do udziału w zabawie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Celem konkursu jest propagowanie idei ochrony zabytkowego budownictwa miejskiego i wiejskiego powiatu wodzisławskiego. Fotografie konkursowe powinny zawierać elementy miejskiej lub wiejskiej architektury mieszkalno-gospodarczej, przemysłowej lub sakralnej, budynki użyteczności publicznej (np. szpitale, ratusz), zabytki z innej kategorii niż wymienione, godne upamiętnienia ze względu na swój wiek, historię lub inne uwarunkowania.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu wodzisławskiego, bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 3 fotografie własnego autorstwa.

Zdjęcia wraz z płytą CD/DVD oraz formularzem zgłoszeniowym należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a w zamkniętej kopercie oznaczonej godłem uczestnika i z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny 2016” . Termin składania prac upływa 30 września 2016 r.

Szczegóły w regulaminie konkursu – POBIERZ (PDF, 307 KB)
Karta zgłoszeniowa dla osób pełnoletnich – POBIERZ (DOC, 27,8 KB)
Karta zgłoszeniowa dla osób niepełnoletnich – POBIERZ (DOC,28,4)