Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od środy ruch wahadłowy na Asnyka w Lubomi i Raciborskiej w Syryni - Powiat Wodzisławski

Od środy ruch wahadłowy na Asnyka w Lubomi i Raciborskiej w Syryni

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl., od środy, 12 lipca, na ul. Adama Asnyka w Lubomi i ul. Raciborskiej w Syryni – w […]

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl., od środy, 12 lipca, na ul. Adama Asnyka w Lubomi i ul. Raciborskiej w Syryni – w związku z prowadzoną przebudową drogi – zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać podczas prowadzonej inwestycji, maksymalnie do końca sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy o zachowanie ostrożności.