Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od przyszłego tygodnia utrudnienia na ul. Młodzieżowej - Powiat Wodzisławski

Od przyszłego tygodnia utrudnienia na ul. Młodzieżowej

Jak poinformowała firma Eurovia Polska S.A., odpowiedzialna za modernizację ul. Młodzieżowej w Wodzisławiu Śl. (część drogi wojewódzkiej nr 936) od środy, 26 lipca, na dwóch odcinkach drogi zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

robotnicy drogowi remontujący jezdnię foto. Grzegorz Skibka

Popularne wahadło zostanie wprowadzone:

• w pobliżu skrzyżowania z ul. Chełmońskiego (z jej zamknięciem) – na odcinku ok 500 m,
  • od skrzyżowania z ul. Paderewskiego w kierunku Syryni – na odcinku 300m.

Równolegle prowadzone są prace związane z wykonywaniem kanalizacji deszczowej od skrzyżowania z ul. Oraczy w kierunku Syryni.

Ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną będzie wprowadzony odcinkami na czas trwania całej inwestycji z ewentualnym wyłączeniem na okres zimowy.

Zgodnie z zapowiedziami ul. Młodzieżowa ma być gotowa jesienią 2018 r.