Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od dzisiaj zmiany w rozkładzie jazdy PKS - Powiat Wodzisławski

Od dzisiaj zmiany w rozkładzie jazdy PKS

Z dniem 9 grudnia zmianie ulegną rozkłady jazdy na liniach użyteczności publicznej, dla których organizatorem transportu jest Powiat Wodzisławski a operatorem PKS w Raciborzu.

Szerzej o grudniowych zmianach w rozkładzie jazdy oraz o aktualnej sytuacji i funkcjonowaniu komunikacji autobusowej prowadzonej przez Powiat Wodzisławski można przeczytać w rozmowie z Arkadiuszem Łuszczakiem, Naczelnikiem Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, która ukazała się w ostatnim numerze „Wieści Powiatu Wodzisławskiego” (TUTAJ).

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany w rozkładzie jazdy, które będą obowiązywały od dzisiaj, 9 grudnia 2013r.

• 5.05 (w dni robocze) Godów – Wodzisław Śląski przez Gorzyce, Czyżowice – NOWY KURS
  • 5.30 (w dni robocze) Wodzisław Śl. – Jastrzębie-Zdrój przez Czyżowice, Gorzyce, Godów – NOWY KURS
  • 7.15 (w dni nauki szkolnej) Lubomia – Wodzisław Śląski przez Buków, Syrynię, Kokoszyce – NOWY KURS
  • 8.00 (w dni nauki szkolnej) Podbucze – Wodzisław Śl. przez Skrzyszów, Krostoszowice, Turzę (DOTYCHCZAS 8.35)