Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od poniedziałku nowy rozkład jazdy - Powiat Wodzisławski

Od poniedziałku nowy rozkład jazdy

Przypominamy, że od 10 grudnia będzie obowiązywać nowy rozkład jazdy na 9 liniach, dla których organizatorem transportu zbiorowego jest Powiat Wodzisławski. Będzie on obowiązywał do 30 czerwca przyszłego roku.

Jednocześnie, w związku z licznymi prośbami pasażerów, podjęto decyzję o wprowadzeniu kilku zmian do wcześniej ogłoszonego rozkładu.

Na prośbę uczniów uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych w Raciborzu w dni nauki szkolnej przywrócono kurs relacji Racibórz – Rogów o 16.10. Ponadto przyspieszono odjazdy autobusów z Wodzisławia Śląskiego do Jastrzębia-Zdroju przez Skrzyszów na 5.30 oraz z Wodzisławia Śl. do Raciborza na 4.30.

Warto podkreślić również, że w dniu dzisiejszym Starosta Tadeusz Skatuła przedłużył umowę z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Raciborzu sp. z o.o. na obsługę przewozów pasażerskich na terenie trzech gmin, czyli Lubomi, Gorzyc i Godowa.