Przedstawiamy ostateczny rozkład jazdy autobusów w komunikacji organizowanej przez Powiat Wodzisławski i obsługiwanej przez PKS w Raciborzu. Został on skonsultowany z pasażerami i władzami gmin.
Nowy rozkład obowiązywać będzie od 27 czerwca do 31 grudnia 2016 r.
Poniżej do pobrania w formacie PDF nowy rozkład:
LINIA 31 WODZISŁAW ŚLĄSKI – PSZÓW –SYRYNIA – LUBOMIA – NIEBOCZOWY – BUKÓW
LINIA 32 WODZISŁAW ŚLĄSKI – CZYŻOWICE – GORZYCE – GORZYCZKI KOLONIA FRYDERYK – UCHYLSKO
LINIA 33 WODZISŁAW ŚLĄSKI – TURZA ŚLĄSKA – GORZYCE – ODRA
LINIA 34 WODZISŁAW ŚLĄSKI – GORZYCE – BLUSZCZÓW – ROGÓW
LINIA 35 WODZISŁAW ŚLĄSKI – ROGÓW – GORZYCE – GORZYCZKI KOLONIA FRYDERYK – UCHYLSKO – GORZYCZKI
LINIA 36 WODZISŁAW ŚLĄSKI – CZYŻOWICE – GORZYCE – SKRBEŃSKO – JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LINIA 37 WODZISŁAW ŚLĄSKI – TURZA ŚLĄSKA – KROSTOSZOWICE – PODBUCZE – SKRZYSZÓW
LINIA 38 WODZISŁAW ŚLĄSKI – SKRZYSZÓW – GODÓW – GOŁKOWICE
LINIA 40 WODZISŁAW ŚLĄSKI – GORZYCE – BLUSZCZÓW – SYRYNIA – LUBOMIA – RACIBÓRZ