Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowa szatnia dla uczniów „Ekonomika” - Powiat Wodzisławski

Nowa szatnia dla uczniów „Ekonomika”

Od dwóch tygodni uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim korzystają z nowoczesnej i przestronnej szatni.

Zlokalizowane w piwnicznej części szkoły, bardzo stare szatnie przeszły kompleksową metamorfozę. Przede wszystkim zostały powiększone i do tego wyposażone w nowoczesne szafki zamykane na klucz. Dzięki temu uczniowie mogą nie tylko przechowywać właściwie swoje ubrania, ale także pozostawiać tam książki i inne przybory szkolne. – Cieszę się, że młodzież może korzystać teraz z pomieszczeń o naprawdę wysokim standardzie – mówi Maria Lach, dyrektor „Ekonomika”.

Prace remontowe polegały na przebudowaniu, wyrównaniu i odmalowaniu ścian, położeniu nowej posadzki, modernizacji instalacji elektrycznej i zamontowaniu nowego oświetlenia. Inwestycja renowacji pomieszczeń piwnicznych i montażu szkolnych szafek kosztowała 75 tysięcy złotych. Niecałe 50 tys. zł pochodziło z budżetu powiatu, a pozostałą część przekazała Rada Rodziców i szkoła.

Zobacz zdjęcia przed i po remoncie: