Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Niech zostaną w naszej pamięci - Powiat Wodzisławski

Niech zostaną w naszej pamięci

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…

Przed nami dzień Wszystkich Świętych, a po nim Dzień Zaduszny, kiedy wspominamy wszystkich zmarłych, szczególnie tych bliskich.

To czas zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli. Wielu z nas odwiedza groby rodziny i krewnych. Chcemy też pamiętać o tych, którzy jeszcze tak niedawno byli naszymi znajomymi, kolegami z pracy czy urzędu.

Właśnie z myślą o tych zmarłych, w tym radnych i pracownikach powiatowych delegacje Powiatu Wodzisławskiego odwiedziły cmentarze na terenie powiatu składając na grobach znicze, wieńce i wiązanki kwiatów na znak pamięci o tych, którzy już odeszli.