Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Niech Zabrzmi kolęda! VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy Suszec 2018 - Powiat Wodzisławski

Niech Zabrzmi kolęda! VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy Suszec 2018

Zachęcamy zespoły muzyczne wywodzące się z Kółek Rolniczych bądź Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w VII Wojewódzkim Przeglądzie Kolędowym.

Ideą przeglądu jest propagowanie tradycji noworocznego śpiewania kolęd i pastorałek, upowszechnianie tradycji amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja zespołów i mieszkańców naszego regionu. Zespoły chcące wziąć udział w Przeglądzie są zobowiązane do wypełnienie karty zgłoszeniowej i wysłania jej w terminie do dnia 22 stycznia 2018 roku na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Adres ośrodka, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące Przeglądu znajdują się w regulaminie.

VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy odbędzie się 30 stycznia 2018 roku, w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu o godz. 15:00.