Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Niech Zabrzmi kolęda! VI Wojewódzki Przegląd Kolędowy Suszec 2017 - Powiat Wodzisławski

Niech Zabrzmi kolęda! VI Wojewódzki Przegląd Kolędowy Suszec 2017

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Katowicach zapraszają na szóstą edycję Wojewódzkiego Przeglądu Kolędowego.

Zachęcamy zespoły muzyczne wywodzące się z Kółek Rolniczych bądź Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w VI Wojewódzkim Przeglądzie Kolędowym, który odbędzie się 31 stycznia 2017 roku o godz. 15:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Ideą przeglądu jest propagowanie tradycji noworocznego śpiewania kolęd i pastorałek, upowszechnianie amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja zespołów i mieszkańców naszego regionu.

Zespoły chcące wziąć udział w Przeglądzie są proszone o wypełnienie karty zgłoszeniowej i wysłania jej w terminie do dnia 23 stycznia 2017 roku na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Adres ośrodka, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące Przeglądu znajdują się w poniżej zamieszczonym regulaminie.

Regulamin Przeglądu – POBIERZ plik doc

Karta zgłoszeniowa – POBIERZ plik doc