Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski UNIEWAŻNIENIE NABORU NA STANOWISKO URZĘDNICZE – GŁÓWNY KSIĘGOWY POWIATOWEGO OŚRODKA WSPARCIA W POŁOMI - Powiat Wodzisławski

INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU NABORU NA STANOWISKO URZĘDNICZE – GŁÓWNY KSIĘGOWY POWIATOWEGO OŚRODKA WSPARCIA W POŁOMI.

Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi zawiadamia, że unieważnia nabór zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej z dnia 17 stycznia 2014 r. na stanowisko Głównej Księgowej Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi z powodów proceduralnych. Kolejne ogłoszenie ukaże się niezwłocznie po opracowaniu nowych wytycznych do naboru.

Jednocześnie Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi informuje, iż nadesłane aplikacje można odebrać w siedzibie Ośrodka, ul. Centralna 48 w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku.

Dyrektor  Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Połomi

/-/ Joanna Kasendra