Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nabór na członków komisji konkursowych - Powiat Wodzisławski

Nabór na członków komisji konkursowych

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur na członka komisji konkursowych, które zostaną powołane w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w 2012 roku w zakresie: kultury i ochrony dóbr kultury oraz dziedzictwa narodowego, sportu, turystyki i krajoznawstwa, ochrony i promocji zdrowia, ochrony środowiska oraz pobudzania rozwoju lokalnego.

Warunkiem zgłoszenia kandydata jest złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 11 stycznia 2012r. w kancelarii Starostwa Powiatowego ul. Bogumińska 2 lub ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski w godzinach pracy urzędu.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Strategii i Rozwoju Powiatu pod nr telefonu: 32 41 20 943

Formularz zgłoszeniowy – pobierz