Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Na Wszystkich Świętych zmiany na drogach dojazdowych do cmentarzy - Powiat Wodzisławski

Na Wszystkich Świętych zmiany na drogach dojazdowych do cmentarzy

Jak co roku, w związku ze świętem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym na drogach powiatu wodzisławskiego w rejonie niektórych cmentarzy wprowadzono zmiany w zakresie organizacji ruchu.

W Wodzisławiu Śląskim w rejonie cmentarza przy ul. Jodłowej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na całej długości drogi. Parking wyznaczono przy cmentarzu. Przy cmentarzu komunalnym (ul. Bogumińska) będzie obowiązywać ruch jednokierunkowy od ul. Bogumińskiej do ul. Skrzyszowskiej. Parking wyznaczono przy cmentarzu oraz ul. Bogumińskiej bocznej. Na ul. Marii Skłodowskiej-Curie (cmentarz w Wodzisławiu Śl. – Radlinie II) wprowadzono dwustronny zakaz zatrzymywania na odcinku od posesji nr 9a do 29a. Z kolei na odcinku od kościoła do ulicy Bolesława Chrobrego obowiązywać będzie jednostronny zakaz zatrzymywania.

W Marklowicach całkowicie zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Cmentarna. Wyznaczono parking przy ul. Wyzwolenia – wjazd od ul. Goplany i ul. Wyzwolenia.

W Radlinie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na całym odcinku ul. Sienkiewicza i Cmentarnej.

W Rydułtowach, w rejonie cmentarza przy ul. św. Jacka obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z wjazdem od ul. Raciborskiej (od strony Rybnika). Dodatkowo wprowadzony zostanie jednostronny zakaz zatrzymywania, a po drugiej stronie jezdni wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

W Pszowie w rejonie ul. Niepodległości wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu i zakaz zatrzymywania się na odcinku od ul. Bohaterów Westerplatte do ul. Paderewskiego. Parkingi wyznaczono przy ul. ks. Pawła Skwary – plac OSP oraz parking i plac autobusowy KWK „Rydułtowy – Anna”, a także przy SP nr 3 w Pszowie-Krzyżkowicach. Na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy (od ul. Bohaterów Westerplatte do ul. ks. Pawła Skwary), a na ul. Dolnej – jeden kierunek ruchu od ul. Stefana Okrzei do ul. Krzyżowej.
W Gołkowicach na ul. Cmentarnej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy (wjazd od ul. Wyzwolenia, a wyjazd ul. Jana III Sobieskiego). Z kolei w Godowie na ul. Słonecznej obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu z wjazdem od ul. 1 Maja oraz wyjazdem na ul. Szkolną