Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Powiat Wodzisławski

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dzisiaj w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śląskim odbyła się msza święta. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wodzisławskiego zebrali się, aby podziękować za miniony […]

Dzisiaj w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Wodzisławiu Śląskim odbyła się msza święta. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wodzisławskiego zebrali się, aby podziękować za miniony rok szkolny. W mszy udział wziął starosta Ireneusz Serwotka, członkini zarządu powiatu Danuta Maćkowska oraz przewodniczący komisji oświaty rady powiatu Andrzej Kania.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się również Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie, a także w Zespole Szkół Zawodowych w Radlinie.