Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Młodzieżowy Sportowiec 2013 Roku Ziemi Wodzisławskiej - Powiat Wodzisławski

Młodzieżowy Sportowiec 2013 Roku Ziemi Wodzisławskiej

Jak co roku Dziennik Zachodni oraz portal wodzislawslaski.naszemiasto.pl przygotowuje plebiscyt Młodzieżowy Sportowiec 2013 Roku Ziemi Wodzisławskiej. Wybierzemy go w głosowaniu internetowym.

Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę mieszkańców, że sport to nie tylko Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata czy Europy. To także ta codzienna praca młodych, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile sportowej naszego kraju. Plebiscyt jest także motywacją do dalszych treningów młodych zawodników i zawodniczek. Dlatego zachęcamy do wzięcia w nim udziału – tłumaczy Arkadiusz Biernat z Dziennika Zachodniego

W plebiscycie Młodzieżowy Sportowiec 2013 Roku Ziemi Wodzisławskiej nie może zabraknąć zawodniczek i zawodników z Waszego Klubu. Już teraz przyjmowane są zgłoszenia, które należy przesyłać do 21 lutego. Głosowanie rozpocznie się 17 lutego od godziny 20:00 a zakończy 14 marca o godz. 11.59. Dlatego im szybciej zostanie zgłoszony kandydat/kandydatka tym będzie większa szansa na zwycięstwo.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody i dyplomy (pierwsze trzy miejsca). Wśród nich m.in. są karnety na krytą pływalnię w Wodzisławiu Śl.

Dodatkowo, zwycięzca plebiscytu oraz jego klub przedstawiony zostanie na łamach tygodnika „Wodzisław Śląski”, bezpłatnego piątkowego dodatku Dziennika Zachodniego oraz na portalu wodzislawslaski.naszemiasto.pl

Zgłoszenia można przesyłać na adres: a.biernat@dz.com.pl

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
1. imię i nazwisko
2. wiek
3. nazwa klubu
4. zdjęcie kandydata kandydatki
5. uzasadnienie (np. ostatnie sukcesy)

Plebiscyt organizowany jest przy współudziale MOSiR Centrum Wodzisław Śl. i Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.

Zachęcamy do udziału!