Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski MKS ZORZA Wodzisław Śląski zaprasza na towarzyski turniej piłki siatkowej kobiet „Pożegnanie lata” - Powiat Wodzisławski

Turniej odbędzie się 8 września (sobota) w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Jastrzębskiej 136.

Pierwszy raz w sezonie 2012/2013 przed własną publicznością siatkarki ZORZY zaprezentują się w gronie innych zespołów drugoligowych. W całodniowych zmaganiach, oprócz gospodyń, udział wezmą:
– ŁKS Commercecon Łódź,
– MKS Świdnica,
– SMS LO II Opole.

W związku z dużą ilością meczów w turnieju, w każdym spotkaniu rozegrane zostaną trzy sety.
Harmonogram:

• 9.00  – MKS ZORZA Wodzisław Śląski – ŁKS Commercecon Łódź
  • 10.30 – MKS Świdnica – SMS LO II Opole
  • 12.00 – SMS LO II Opole – ŁKS Commercecon Łódź
  • 13.30 – MKS Świdnica – MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • 15.00 – ŁKS Commercecon Łódź  – MKS Świdnica
  • 16.30 – MKS ZORZA Wodzisław Śląski – SMS LO II Opole
  • 17.30 – Zakończenie turnieju

(za wyjątkiem pierwszego meczu, pozostałe godziny rozpoczęcia spotkań podano orientacyjnie)

W przerwach pomiędzy spotkaniami – konkursy dla kibiców i poczęstunek żołnierską grochówką!

Serdecznie zapraszamy! Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych – doceń piękno kobiecej siatkówki!

Turniej współfinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.